Kurzy a školení

Prozkoumejte naši širokou nabídku vzdělávacích kurzů zaměřených na manikúru a pedikúru. Naše kurzy poskytují nejen špičkové vzdělání, ale také vás vybaví praktickými dovednostmi nezbytnými pro dosažení úspěchu v oblasti krásy a péče o nehty.

Vzdělávání je v naší činnosti zakořeněno již od roku 2001. Kromě našeho specializovaného salonu a prodejny v Praze pravidelně pořádáme odborné kurzy, semináře a školení. Zde předáváme své bohaté zkušenosti profesionálům z oboru tak i nadšencům a začátečníkům, kteří se chtějí věnovat péči o zdraví a krásu svých přírodních nehtů.

V současné době nabízíme pestrou škálu odborných kurzů a seminářů, které vedou zkušení lektoři pyšnící se rozsáhlými odbornými znalostmi v oboru, což je staví do pozice lídrů v oblasti nehtového vzdělávání. Pracujeme s moderními technologiemi a profesionálními produkty pocházejícími od renomovaných značek, jako jsou Jessica Cosmetics a P.Shine. Jako výhradní zástupci těchto prestižních amerických a japonských značek na našem trhu působíme již od 90. let a s hrdostí reprezentujeme tyto světové společnosti na našem trhu.

V neposlední řadě aktivně spolupracujeme s českými lékaři a kožními specialisty a zapojujeme jejich odborné poznatky do řešení zásadních aspektů zdraví přírodních nehtů.

Kurzy a školení

Školení pod vedením hlavní školitelky Dagmar Šimkové

Dagmar Šimková, která zajišťuje odborný dohled nad našimi vzdělávacími programy, přináší více než dvě desetiletí zkušeností v oboru již od roku 2001.

Její odborné znalosti jsou zárukou kvalifikovaných odpovědí na dotazy a komplexního vedení ve všech námi zajišťovaných kurzech a školeních. Dagmar Šimková, vyškolená pod vedením samotné paní Jessicy Vartoughian, proslulé jako světová královna péče o přírodní nehty.

Dále je také zakladatelkou soutěže Mistrovství ČR v manikúře. V minulosti působila jako pravidelná porotkyně na mezinárodních soutěžích na veletrhu v Praze a zaujímá významné postavení jako hlavní školitelka všech lekcí Jessica Master Class v České a Slovenské republice.

Kromě toho Dagmar působí jako školitelka manikúry a pedikúry na Středních kosmetických školách po celé České republice.

#ShowMore#

Proč si vybrat naše odborné poradenství v oblasti péče o zdravé a krásné přírodní nehty?

  • Těší nás předávat naše bohaté zkušenosti všem, které zajímá péče o přírodní nehty.

  • Spolupracujeme s výrobky, které na našem trhu vynikají kvalitou i šetrným přístupem k přírodním nehtům.

  • Ať už jste zkušený profesionál, nebo začátečník toužící dopřát svým nehtům tu nejlepší péči, pořádáme kurzy odpovídající všem úrovním dovedností.

  • Veškeré materiály a produkty potřebné k absolvování kurzu jsou kompletně obsaženy v ceně školení.

Jaké další výhody námi vedené kurzy nabízí?

  • Osvojíte si nejnovější trendy a osvědčené techniky v oboru.

  • Velký důraz klademe na praktické cvičení pod odborným vedením instruktorů. Kurzy jsou omezeny na malý počet účastníků, abychom se mohli každému individuálně věnovat.

  • Certifikace potvrzující absolvování kurzu.

  • Během každého kurzu je poskytnuta speciální sleva na nákup veškerých produktů.

KrasneNehty.cz ikona vyhod 1
Bezkonkurenční kvalita
Dopřejte svým nehtům to nejlepší
KrasneNehty.cz ikona vyhod 2
Přes 25 let na trhu
Již od roku 1995 pečujeme o vaše nehty
KrasneNehty.cz ikona vyhod 3
Přírodní složení, žádné toxické materiály
Naše výrobky jsou vyráběné s ohledem na životní prostředí
KrasneNehty.cz ikona vyhod 4
Expresní doručení
Vaše objednávky expedujeme obratem