P-Shine

9 položek celkem
P-Shine velká sada profesionální
Akce + Dárek zdarma
676 Kč

Velká sada P.Shine zaručí vašim přírodním nehtům zdraví a oslnivý lesk. Velká sada obsahuje vše, co potřebujete pro krásné, vyživené nehty plné života.

K-03
P.Shine pilník růžovo zelený
10 Kč

P.Shine pilník na nehty pro základní zaleštění a tvarování nehtu před aplikací P.Shine pasty a pudru.

NK-100
P-Shine Japonská manikúra malá sada
280 Kč

Malá sada P.Shine zaručí vašim přírodním nehtům zdraví a oslnivý lesk. Malá sada P.Shine se hodí hlavně na cestování díky kompaktním rozměrům.

K-06
P-shine náhradní pasta zelená 8 gr.
230 Kč

Funkcí P.Shine pasty je hloubková výživa vašeho nehtu. Po aplikaci bude nehet dokonale vyživený a povrch kompletně hladký s vysokým leskem.

R-33
P-shine náhradní pudr růžový 5 gr.
230 Kč

Funkcí P.Shine pudru je uzavření dodaných živin hluboko v nehtu. Po aplikaci bude nehet dokonale chráněný a vyživený po dlouhou dobu.

R-34
P.Shine Leštič na pastu
250 Kč

P.Shine náhradní zelená jelenicová leštička určená pro nanášení P.Shine pasty, zaleštěním docílíte oslnivého lesku a hloubkové výživy nehtu.

R-31
P.Shine Leštič na pudr
250 Kč

P.Shine náhradní růžová jelenicová leštička určená pro nanášení P.Shine pudru, zaleštěním docílíte oslnivého lesku a hloubkové výživy nehtu.

R-32
P.Shine pemza na nohy Beauty Foot béžová
1 000 Kč

P.Shine pemza na nohy japonské kvality skvěle odstraňuje ztvrdlou pokožku na nohou, zároveň je k pokožce velice šetrná a vydrží vám dlouhá léta používání.

BH-80
P.Shine PediCute pemza na nohy
370 Kč

P.Shine pemza na nohy japonské kvality skvěle odstraňuje ztvrdlou pokožku v oblasti meziprstí díky kompaktním rozměrům, zároveň je k pokožce velice šetrná.

PQ-80

Stránka 1 z 1 - 9 položek celkem

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.