Nadlaky

Nejprodávanější

8 položek celkem
Jessica nadlak na nehty s leskem Brilliance
od 381 Kč

Nadlak na nehty, který vašim nehtům nabízí nekompromisně vysoký lesk, zároveň prodlouží výdrž dokonale nalakovaného nehtu.

UP-170 1/4
Jessica sušič laku na nehty Quick Dry
od 445 Kč

Sušič laku zabrání nechtěnému umazání čerstvě nalakovaných nehtů. Urychlete schnutí laku na nehty a do 60 sekund máte hotovo.

UP-140 1/4
Jessica objemový nadlak na nehty Thick 15 ml čirý
673 Kč

Nadlak na nehty, který poskytuje nalakovaným nehtům gelový efekt, nehet vypadá poté hutně a plný objemu, zároveň poskytuje nehtu extra ochranu.

UPT-171
Jessica sušič laku na nehty SpeedDry Spray 120 ml
728 Kč

Sušič laku ve spreji zabrání nechtěnému umazání čerstvě nalakovaných nehtů. Urychlete schnutí laku na nehty a do 2 minut máte hotovo.

UP-157
Jessica nadlak na nehty s diamantovým prachem Diamonds Dazzle 15 ml čirý
649 Kč

Nadlak na nehty s diamantovým prachem dodá vašim nehtům nejen oslnivý lesk, ale také nesrovnatelný třpyt díky obsahu ryzích diamantových částic.

UP-146
Jessica matný nadlak na nehty No Shine Matte Finish 15 ml čirý
361 Kč

Matný nadlak na nehty zajistí vašim nehtům dokonale matný vzhled, pokud chcete vyzkoušet jiný vzhled něž klasický lesk, hledat již nemusíte.

UPT-102
Jessica nadlak na nehty Top Priority
od 288 Kč

Nadlak na nehty, který prodlužuje život dokonale nalakovaných nehtů o 2 týdny. Na nehtu vytvoří keramickou glazuru, která nehet perfektně ochrání.

UP-127 1/4
Jessica nadlak Gold Leaf Zlaté listí 15 ml
1 352 Kč

Toužíte po kvalitním nadlaku na nehty s notnou dávkou luxusu? Jessica Gold Leaf s hoblinkami 18 karátového zlata je pro vás to pravé.

JA-1220

Aplikací nadlaku se dále zvyšuje ochrana nehtu před každodenním opotřebením a zároveň dotáhnete vzhled nehtů k naprosté dokonalosti například nadlakem s oslnivým leskem či třpytkami.

Výběr je na vás.

  • Vysoký lesk
  • Třpytky
  • Matný efekt
  • Sušiče laku pro ulehčení práce
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.