❤️ Velký podzimní výprodej -30 % na VŠE s kupónem PODZIM30 právě probíhá!

Salon rezervace

Ceník služeb Royal Jessica - Rezervace 

Vinohradská 44 - Praha 2 - 120 00

Luxusní manikúra Jessica; 1500 Kč; 80 min;

Nechejte své ruce hýčkat při luxusní manikúře Jessica. Nabízíme komplexní ošetření s analýzou nehtů díky které určíme přesně potřeby vašich nehtů, termálním zábalem s přírodními oleji a krémy Jessica pro lepší účinek výživných látek, masáží, úpravou nehtů a kůžičky po lázni. Manikúra Jessica je zakončena lakováním, které obsahuje 2 vrstvy výživného laku, 2 vrstvy barevného laku a 2 nadlaky, které prodlužují výdrž klasického laku až na 14 dní. Díky kompletnímu obalení nehtů lakem budou navíc vaše nehty zcela chráněné.

Luxusní ZenSpa pedikúra Jessica; 1500 Kč; 80 min;

Luxusní madicinální lázeňská pedikúra ZenSpa. Služba nabízí komplexní ošetření s analýzou nehtů, termální zábal, gomáž a masáž. Přijďte si knám odpočinout a ulevit svým nohám. Pedikúra Jessica je zakončena lakováním, které obsahuje 2 vrstvy výživného laku, 2 vrstvy barevného laku a 2 nadlaky, které prodlužují výdrž klasického laku až na 14 dní. Díky kompletnímu obalení nehtů lakem budou navíc vaše nehty zcela chráněné.

Phénom manikúra s 10 denním lakováním; 1500 Kč; 80 min;

Luxusní manikúra Jessica s rychleschnoucími laky Phénom je to pravé pro všechny, kteří milují klasické laky a komfort rychlého zaschnutí. Phénom je jediným systémem rychleschnoucích laků na trhu, který kromě dlouhé výdrže nabízí také individuální výživu podle vašeho typu nehtu. Procedura obsahuje komplexní ošetření s analýzou nehtů díky které určíme přesně potřeby vašich nehtů, termálním zábalem s přírodními oleji a krémy Jessica pro lepší účinek výživných látek, masáží, úpravou nehtů a kůžičky po lázni. Manikúra je zakončena lakováním podkladovým lakem podle vašeho typu nehtu, 2 vrstvami barevného laku Phénom Vivid Colour a vrstvou nadlaku Phénom Finale Shine. Díky spojení těchto dvou vrstev laky Phénom zasychají kompletně během chvilky a vytváří nádherný gelový efekt. Laky Phénom lze odlakovat klasickým odlakovačem Jessica.

GELeration gellak s manikúrou Jessica; 1500 Kč; 80 min;

Díky spojení ošetřující manikúry Jessica a šetrných gellaků GELeration budete mít krásné a dokonale upravené ruce i 3 týdny. Bez obav o vaše přírodní nehty. Systém gellaků GELeration totiž zahrnuje kromě barevného lakování luxusní manikúru s analýzou nehtů díky které určíme přesně potřeby vašich nehtů, termálním zábalem s přírodními oleji a krémy Jessica pro lepší účinek výživných látek, masáží, úpravou nehtů a kůžičky po lázni. Díky speciálnímu postupu a jedinečné technologii Jessica můžeme hned po takto výživné manikúře lakovat nehty gellaky, které se vytvrdí pod LED lampami aniž bychom narušili jejich výdrž.

Gentlemens Club manikúra pro muže; 1500 Kč; 80 min;     

Gentlemens club je unikátní systém pánské manikúry, kterou Jessica vytvořila speciálně pro potřeby mužů. Pánská manikúra se věnuje především zjemnění rukou a to díky speciálnímu peelingu s mořskými řasami Jessica. Součástí ošetření je také masáž s krémy s přírodními oleji a samozřejmě upravení kůžičky a tvaru a délky nehtů po lázni. Manikúra je zakončena nanesením regeneračního kondicionéru na nehty pro podporu jejich správného růstu.