Podkladové laky

Nejprodávanější

18 položek celkem
Jessica sada pro loupající nehty Peeling Nails Kit
1 019 Kč

Uzdravte své loupající se nehty ve 3 jednoduchých krocích. Obsahuje kompletní péči pro loupající se nehty, účinně je vyživuje a uzdravuje.

MJ-147
Jessica sada pro zničené nehty Damaged Nails Kit
1 076 Kč

Uzdravte své zničené nehty ve 3 jednoduchých krocích. Obsahuje kompletní péči pro zničené nehty, účinně je vyživuje a uzdravuje.

MJ-148
Jessica podkladový lak na nehty Diamonds Endurance 15 ml
649 Kč

Podkladový lak pro nehty, který dodá vašim nehtům vysoký lesk a třpyt díky obsahu ryzích diamantových částic. Zároveň nehet od základu efektivně vyživí.

UP-145
Jessica podkladový lak na nehty Bend Don't Break 15 ml
757 Kč

Podkladový lak pro nehty, které se snadno lámou a postrádají přirozenou flexibilitu. Speciálně navržené hydratační polymery zajistí okamžité posílení.

UPT-149
Jessica sada na problémové nehty Nail Solutions Kit 4
3 539 Kč

Profesionální sada pro suchý, křehký, loupající se a zničený typ nehtu. Efektivně léčí a vyživuje individuální požadavky daného nehtového typu.

MJ-004
Jessica sada pro křehké nehty Brittle Nails Kit
912 Kč

Uzdravte své křehké a lámavé nehty ve 3 jednoduchých krocích. Obsahuje kompletní péči pro křehké nehty, účinně je vyživuje a uzdravuje.

MJ-146
Jessica sada pro suché nehty Dry Nails Kit
912 Kč

Uzdravte své suché nehty ve 3 jednoduchých krocích. Obsahuje kompletní péči pro suché nehty, účinně je vyživuje a uzdravuje.

MJ-145
Jessica ozdravná kúra Nail Cure 15 ml - 2ks
1 101 Kč

Podkladový lak pro nehty, které jsou slabé a nerostou. Garantované řešení ve 2 krocích zajistí vašim nehtům dokonalou výživu a zároveň ochranu.

UP-210
Jessica podkladový lak na suché nehty Rejuvenation
od 260 Kč

Podkladový lak pro suché nehty je pro vaše nehty záchranou. Navraťte nehtům ztracenou vlhkost a flexibilitu. Složení z Aloe Vera, vitamínu E a jojoby.

UP-121 1/4
Jessica podkladový lak na normální nehty Reward
od 260 Kč

Podkladový lak pro zdravé, normální nehty, které viditelně nestrádají. Odměňte své nehty komplexem vitamínů a účinnou hydratací.

UP-123 1/4
Jessica podkladový lak pro poškozené nehty Restoration
od 445 Kč

Podkladový lak pro zničené nehty či nehty po akrylové modeláži. Regenerativní formulace intenzivně pracuje na hloubkovém uzdravení poškozeného nehtu.

UP-126 1/4
Jessica podkladový lak pro křehké nehty Recovery
od 260 Kč

Podkladový lak pro křehké nehty, které postrádají vlhkost a snadno se tak lámou. Uzdravte své nehty díky hloubkové a účinné hydrataci.

UP-122 1/4
Jessica podkladový lak proti okusování nehtů Nibble No More 15 ml
451 Kč

Skoncujte s okusováním nehtů jednou provždy a podpořte zdraví nehtů, obsahuje speciální kaktusový výtažek, který okamžitě skoncuje s návykem okusování.

UPT-151
Jessica regenerace proti nehtové plísni Antifungal 18 ml kapky
1 069 Kč

Bojujete s nehtovou plísní a bakteriemi? Eliminujte okamžitě nehtovou plíseň a bakterie, ulevte zároveň nepříjemnému svědění a pálení.

UPT-125
Jessica vyrovnávač nerovností nehtů Flawless 15 ml
361 Kč

Nehtová kúra, která dokonale skrývá rýhy a vyhlazuje nerovný povrch nehtu, zajistí tak vašemu nehtu perfektní vzhled po nalakování.

UPT-142
Jessica podkladový lak na loupající nehty Fusion
od 381 Kč

Podkladový lak pro nehty, které se loupají. Zabraňte nežádoucímu loupání, vyživte dokonale své nehty a uzdravte narušené vrstvy nehtu.

UP-200 1/4
Nahoru
Další produkty

Všechny nehty nejsou stejné. Stejně jako existují různé typy vlasů a kůže, rozlišujeme také různé typy nehtů, které vyžadují individuální péči.

Nehty se podobně jako pleť a vlasy vyskytují v řadě odlišných typů – suché, křehké, normální (zdravé) a poškozené. Každý nehet vyžaduje specifickou péči a výživu.

Vyberte si takový typ podkladového laku, který obsahuje pečlivě vybrané výživné látky, které vašemu typu nehtu tolik chybí.

PŘÍNOSY JESSICA SYSTÉMU POKROČILÉ PÉČE

  • Zaručí zdravé nehty do 6 týdnů
  • Zajistí vám zdravé a silné nehty s přirozenou vlastností růstu
  • Nabízí péči uzpůsobenou pro jednotlivé nehtové typy
  • Dále nabízí unikátní opravu přírodního nehtu, která je trvanlivá
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.