O nás

Společnost byla založena v roce 1995. V listopadu 1995 jsme byli vybráni k výhradnímu zastoupení nehtové technologie Elegant Glass System pro Českou republiku. Na přelomu roku 1996/1997 jsme získali výhradní zastoupení japonské firmy P. Shine pro Českou a Slovenskou republiku. Metoda leštění přírodního nehtu s mnohasetletou tradicí.  

V roce 1999 jsme se stali zástupci značky světové třídy pro Českou a Slovenskou republiku, značka Jessica Cosmetics zahrnuje technologie

Společnost každoročně pořádá různé akce, například dala za vznik mistrovství ČR v manikúře, aktuálně pořádáme pravidelně klientské akce a dny otevřených dveří. Od roku 1996 se staráme o vzdělávání v oborech manikúra, pedikúra a nehtová modeláž od prvních krůčků, kterými jsou rekvalifikační kurzy, až k výuce špičkových a celosvětově uznávaných systémů pro péči o ruce a nohy.

Prioritou naší společnosti je nabídka vysoce kvalitních produktů renomovaných a spolehlivých společností. Značky Jessica Cosmetics i P.Shine jsou zárukou špičkové kvality, o čemž se již přesvědčila řada spokojených zákazníků. Hlavním cílem naší společnosti je především spokojenost našeho zákazníka. Vždy se proto snažíme v maximální možné míře vyjít vstříc všem požadavkům našich klientů.


Krásné Nehty s.r.o.

Výkonný ředitel: Jaroslav Lukeš - lukes@krasnenehty.cz

Vzdělávání: Dagmar Šimková - simkova@krasnenehty.cz

Adresa našeho salonu a showroomu          

Vinohradská 44 - Praha 2 - 120 00

Po - Pá    9:00 - 17:30 hod.

Osobní odběr objednávek, služby, školení a kurzy.Salon Royal Jessica Manikura Praha Vinohrady

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení