O nás

Společnost byla založena v roce 1995. Na přelomu roku 1996/1997 jsme získali výhradní zastoupení japonské firmy P. Shine pro Českou a Slovenskou republiku. Metoda leštění přírodního nehtu s mnohasetletou tradicí.  

V roce 1999 jsme se stali zástupci značky světové třídy pro Českou a Slovenskou republiku, značka Jessica Cosmetics zahrnuje technologie

Společnost každoročně pořádá různé akce, například dala za vznik mistrovství ČR v manikúře, aktuálně pořádáme pravidelně klientské akce a dny otevřených dveří. Od roku 1996 se staráme o vzdělávání v oborech manikúra, pedikúra a nehtová modeláž od prvních krůčků, kterými jsou rekvalifikační kurzy, až k výuce špičkových a celosvětově uznávaných systémů pro péči o ruce a nohy.

Prioritou naší společnosti je nabídka vysoce kvalitních produktů renomovaných a spolehlivých společností. Značky Jessica Cosmetics i P.Shine jsou zárukou špičkové kvality, o čemž se již přesvědčila řada spokojených zákazníků. Hlavním cílem naší společnosti je především spokojenost našeho zákazníka. Vždy se proto snažíme v maximální možné míře vyjít vstříc všem požadavkům našich klientů.


Krásné Nehty s.r.o.

Výkonný ředitel: Jaroslav Lukeš - lukes@krasnenehty.cz

Vzdělávání: Dagmar Šimková - simkova@krasnenehty.cz

Adresa našeho salonu a showroomu          

Vinohradská 44 - Praha 2 - 120 00

Po - Pá    9:00 - 17:30 hod.

Osobní odběr objednávek, služby, školení a kurzy.Salon Royal Jessica Manikura Praha Vinohrady