JESSICA

Aktuální seznam slavné klientely

Dlouho předtím, než se na každém rohu objevily nehtové salony, byla Jessica Vartoughian, žena, která se stala známou jako První dáma nehtů.

Jessica Vartoughian - The First Lady of Nails

Jessica otevřela vůbec první salon pouze pro nehty a způsobila revoluci v péči o nehty technikou, která předběhla svoji dobu. Její průkopnický duch a důvtip v podnikání pomohly připravit cestu pro mnohamilionový průmysl péče o nehty, aby se stal tím, čím je dnes. Nyní zakladatelka a generální ředitelka společnosti Jessica Cosmetics International, Inc., je Jessica považována za přední autoritu v pěstování krásných přírodních nehtů, což je úspěch, který se odráží v její rozsáhlé řadě populárních produktů pro péči o nehty.

Semena úspěchu Jessicy byla zasazena brzy. Jako dítě vyrůstající v Rumunsku byla Jessice vštěpována důležitost vypadat upraveně. V 17 letech musela Jessičina rodina uprchnout z Rumunska. Poté, co se Jessica přestěhovala do Los Angeles, potřebovala povolání a nemluvila anglicky, se zapsala do školy krásy a poněkud neochotně začala dělat manikúru. Netrvalo však dlouho, než si uvědomila, že našla své skutečné povolání. Jessica se vzdělávala v anatomii nehtu. Věřila, že o nehty se musí starat a udržovat je jako pokožku s individuálním přístupem pro jednotlivce. Zaměřila se na péči o přírodní nehty a vyvinula vášeň pro zdokonalení manikúrního zážitku - aby byl propracovaný a luxusní - jak pro klienta, tak pro profesionála, který tuto práci provádí.

Jessica otevřela svůj vlastní salon, Jessica Nail Clinic v Beverly Hills v roce 1969. Byl to vůbec první salon pouze pro nehty a umožnil Jessice naučit svou špičkovou techniku ​​profesionálům, které nazývala „Kultivistky nehtů“. předat znalosti zákazníkovi, což je praxe, ve kterou věří dodnes. Její přístup získal její legie fanoušků, včetně významných osobností, jako jsou Barbra Streisand a Diana Ross, a také dlouholetá klientka Nancy Reagan, kterou Jessica pravidelně navštěvovala v Bílém domě, aby si nechala udělat nehty.

Jak její úspěch stále rostl, Jessica uvedla na trh Jessica Cosmetics, produktovou řadu založenou na její inovativní filozofii ošetřování nehtů od základu. Dnes se řada může pochlubit širokým sortimentem léčebných produktů, stovky odstínů laků, efekt laků, gelovým systémem GELeration Soak-Off Gel System a Zen Spa pedikúrou. Výrobky Jessica se nacházejí ve špičkových salonech v 60 zemích světa a Jessica zůstává v popředí péče o nehty jako její nejdůvěryhodnější zdroj.

NAŠE FILOZOFIE


Nádherná barva začíná správným základem. Nehty mají svou vlastní biologii, stejně jako vlasy a pokožka. Pro nejlepší péči a nejkrásnější výsledek vyžadují nehty studovaný přístup, který je podobný tomu, jak se o pleť stará péče o obličej.

Typy nehtů lze nejlépe popsat jako

  • Suché
  • Křehké
  • Poškozené
  • Normální/zdravé 
  • Nebo se mohou odlupovat či lámat.

Pro každý typ nehtů a každý problém existuje řešení pro nejlepší péči a nejkrásnější výsledek. Kultivista nehtů JESSICA chápe strukturu nehtů každého klienta jako klíč k úspěchu při obnově zdraví a pohody u přírodních nehtů a musí vymyslet individuální ozdravný postup.

Jessica Nail Cultivation System® a exkluzivní řada výživných podkladových laků byly navrženy s ohledem na individuální potřeby nehtů. S pomocí přírodních ingrediencí, antioxidantů, vitamínů a dalších ozdravných látek výrobky účinně pracují na uzdravení nehtů, a to od základu.

Věříme, že vzdělávání je jedním z nejlepších nástrojů v péči o nehty. Dnešní ženy jsou důvtipné a mají zájem zlepšit zdraví svých vlasů, pokožky a nehtů. Předávání znalostí zákazníkovi zajišťuje, že jsou investováni do procesu dosažení svých nejkrásnějších nehtů.

Náš přístup byl vždy považován za revoluční a funguje jako nic jiného.

822 položek celkem
Jessica odlakovač na nehty maly
od 216 Kč–10 %
od 216 Kč
+ další
UP-403
1254 gel 1
Profi
903 Kč
GEL-1254
Jessica lak na nehty 1252 Camellia 15 ml
304 Kč
CNC-1252
Jessica Geleration gel lak 1253 Queen Of The Meadow 15 ml
Profi
GEL-1253
Jessica Geleration gel lak 1244 Pink Squirrel 15 ml
Profi
903 Kč
GEL-1244
Jessica pilník pro suché a zničené nehty 240 400
Po akrylu Slabý nehet Suchý nehet
Jessica pilník pro suché a zničené nehty 240/400
Produkt jsme vyprodali, ale usilovně pracujeme na jeho naskladnění
66 Kč
JE-904
Jessica podkladový lak proti okusování nehtů Nibble No More 15 ml
Koušu si nehty
Jessica podkladový lak proti okusování nehtů Nibble No More 15 ml
Produkt jsme vyprodali, ale usilovně pracujeme na jeho naskladnění
451 Kč
UPT-151
Jessica regenerace proti nehtové plísni Antifungal 18 ml kapky
Plíseň
Jessica regenerace proti nehtové plísni Antifungal 18 ml kapky
Produkt jsme vyprodali, ale usilovně pracujeme na jeho naskladnění
393 Kč
UPT-125
Jessica ZenSpa odstraňovač kůžiček Restore 251 ml
+ další
ZEN-340
Jessica Geleration gel lak 1175 Natural Splendor 15 ml
Profi
GEL-1175
Jessica Geleration gel lak 630 Bikini Bottoms 15 ml
Profi
903 Kč
GEL-630
Jessica Geleration gel lak 558 I Do! 15 ml
Profi
Jessica Geleration gel lak 558 I Do! 15 ml
Produkt jsme vyprodali, ale usilovně pracujeme na jeho naskladnění
903 Kč
GEL-558
Jessica Geleration gel lak 386 Dynamic 15 ml
Profi
903 Kč
GEL-386
Jessica GELeration gel lak čistič Clarify
Profi
+ další
GE-504
Jessica GELeration gel lak základní báze Start 15 ml
Profi
1 075 Kč
GE-100
Nahoru
Další produkty

Stránka 1 z 46 - 822 položek celkem