Jessica Phenom lak na nehty 098 Extra Foam Plz 15 ml

Novinka
Značka: Jessica
501 Kč
Skladem (> 5 ks)
Můžeme doručit do:
7.12.2021

Barevný lak na nehty Phenom nabízí výdrž a vysoký lesk běžného gelu bez nutnosti vytvrzování LED/UV lampou! Nehet dokonale ochrání a vyživí.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Lak na nehty Phenom nabízí výdrž a lesk gelu bez nutnosti vytvrzování LED/UV lampou!

 • Šetří čas, jelikož schne rychle v přirozeném světle
 • Vydrží a neloupe se až 10 dní!
 • Vysoký lesk jako u gelu
 • Snadné odstranění jako u klasického lakování, jednoduše postačí odlakovač
 • Chrání, vyživuje a pečuje o nehet
 • Žádné LED/UV lampy!

Phenom lakování dovoluje rychle vytvořit manikúru či pedikúru s intenzivním leskem přímo u vás doma. Postup je velice jednoduchý.

PHENOMenální lakování ve 3 krocích

 1. Pomocí 8-10 tahů naneste dvě vrstvy Phenom podkladového laku Base Coat.
 2. Pomocí 8-10 tahů naneste dvě vrstvy vybraného barevného odstínu Phenom laku na nehty.
 3. Pomocí 8-10 tahů naneste dvě vrstvy Phenom Finale Shine nadlaku.

Nezapomeňte při každé vrstvě nalakovat také vnější hranu nehtu pro perfektní pokrytí a uzavření nehtového plátu.

Pro odstranění postačí klasický Jessica odlakovač

Jako podkladový lak lze použít jakýkoli Jessica podkladový lak dle typu nehtu. V případě, že nehet nepotřebuje speciální kúru, použijte Phenom Base Coat.

Pokračujte péčí o kutikulu a pokožku jako u klasického lakování Jessica. Neopomeňte užívat hydratační olej Phenomen na noc a výživný krém Nourish přes den.

Tip pro Vás

Připravte své nehty pro perfektní manikúru/pedikúru. Jemným kartáčováním v teplé vodě za použití Jessica Hand & Body Bath odstraňte veškeré nečistoty, které by mohly následné lakování komplikovat. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Phenom laky na nehty
Barva: Bílá
Výsledný efekt: Krémový

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Aktuální seznam slavné klientely

Dlouho předtím, než se na každém rohu objevily nehtové salony, byla Jessica Vartoughian, žena, která se stala známou jako První dáma nehtů.

Jessica Vartoughian - The First Lady of Nails

Jessica otevřela vůbec první salon pouze pro nehty a způsobila revoluci v péči o nehty technikou, která předběhla svoji dobu. Její průkopnický duch a důvtip v podnikání pomohly připravit cestu pro mnohamilionový průmysl péče o nehty, aby se stal tím, čím je dnes. Nyní zakladatelka a generální ředitelka společnosti Jessica Cosmetics International, Inc., je Jessica považována za přední autoritu v pěstování krásných přírodních nehtů, což je úspěch, který se odráží v její rozsáhlé řadě populárních produktů pro péči o nehty.

Semena úspěchu Jessicy byla zasazena brzy. Jako dítě vyrůstající v Rumunsku byla Jessice vštěpována důležitost vypadat upraveně. V 17 letech musela Jessičina rodina uprchnout z Rumunska. Poté, co se Jessica přestěhovala do Los Angeles, potřebovala povolání a nemluvila anglicky, se zapsala do školy krásy a poněkud neochotně začala dělat manikúru. Netrvalo však dlouho, než si uvědomila, že našla své skutečné povolání. Jessica se vzdělávala v anatomii nehtu. Věřila, že o nehty se musí starat a udržovat je jako pokožku s individuálním přístupem pro jednotlivce. Zaměřila se na péči o přírodní nehty a vyvinula vášeň pro zdokonalení manikúrního zážitku - aby byl propracovaný a luxusní - jak pro klienta, tak pro profesionála, který tuto práci provádí.

Jessica otevřela svůj vlastní salon, Jessica Nail Clinic v Beverly Hills v roce 1969. Byl to vůbec první salon pouze pro nehty a umožnil Jessice naučit svou špičkovou techniku ​​profesionálům, které nazývala „Kultivistky nehtů“. předat znalosti zákazníkovi, což je praxe, ve kterou věří dodnes. Její přístup získal její legie fanoušků, včetně významných osobností, jako jsou Barbra Streisand a Diana Ross, a také dlouholetá klientka Nancy Reagan, kterou Jessica pravidelně navštěvovala v Bílém domě, aby si nechala udělat nehty.

Jak její úspěch stále rostl, Jessica uvedla na trh Jessica Cosmetics, produktovou řadu založenou na její inovativní filozofii ošetřování nehtů od základu. Dnes se řada může pochlubit širokým sortimentem léčebných produktů, stovky odstínů laků, efekt laků, gelovým systémem GELeration Soak-Off Gel System a Zen Spa pedikúrou. Výrobky Jessica se nacházejí ve špičkových salonech v 60 zemích světa a Jessica zůstává v popředí péče o nehty jako její nejdůvěryhodnější zdroj.

NAŠE FILOZOFIE


Nádherná barva začíná správným základem. Nehty mají svou vlastní biologii, stejně jako vlasy a pokožka. Pro nejlepší péči a nejkrásnější výsledek vyžadují nehty studovaný přístup, který je podobný tomu, jak se o pleť stará péče o obličej.

Typy nehtů lze nejlépe popsat jako

 • Suché
 • Křehké
 • Poškozené
 • Normální/zdravé 
 • Nebo se mohou odlupovat či lámat.

Pro každý typ nehtů a každý problém existuje řešení pro nejlepší péči a nejkrásnější výsledek. Kultivista nehtů JESSICA chápe strukturu nehtů každého klienta jako klíč k úspěchu při obnově zdraví a pohody u přírodních nehtů a musí vymyslet individuální ozdravný postup.

Jessica Nail Cultivation System® a exkluzivní řada výživných podkladových laků byly navrženy s ohledem na individuální potřeby nehtů. S pomocí přírodních ingrediencí, antioxidantů, vitamínů a dalších ozdravných látek výrobky účinně pracují na uzdravení nehtů, a to od základu.

Věříme, že vzdělávání je jedním z nejlepších nástrojů v péči o nehty. Dnešní ženy jsou důvtipné a mají zájem zlepšit zdraví svých vlasů, pokožky a nehtů. Předávání znalostí zákazníkovi zajišťuje, že jsou investováni do procesu dosažení svých nejkrásnějších nehtů.

Náš přístup byl vždy považován za revoluční a funguje jako nic jiného.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.