Royal Jessica Salon

Je specialistou v péči o přírodní nehty a hlavním salonem značky Jessica pro ČR a SR. Protože žádné nehty nejsou stejné, zakládá si značka Jessica na péči postavené na míru kondici každého nehtu a to díky nejširšímu spektru podlaků na trhu. Již od roku 1969 se specializuje v manikúře na vývoji produktů na bio a přírodní bázi. Produkty Jessica jsou 7-free a splňují tak nejvyšší zdravotnické nároky. Jessica systém umožňuje všem lidem mít krásné, zdravé a pevné nehty.

 

Ze salonu Royal Jessica odchází zákazníci nejen s krásnými nehty ale také s informacemi, jak se o ně správně postarat a mít je 24 hodin denně dokonalé.

Luxusní manikúra Jessica; 1500 Kč; 80 min;

Nechejte své ruce hýčkat při luxusní manikúře Jessica. Nabízíme komplexní ošetření s analýzou nehtů díky které určíme přesně potřeby vašich nehtů, termálním zábalem s přírodními oleji a krémy Jessica pro lepší účinek výživných látek, masáží, úpravou nehtů a kůžičky po lázni. Manikúra Jessica je zakončena lakováním, které obsahuje 2 vrstvy výživného laku, 2 vrstvy barevného laku a 2 nadlaky, které prodlužují výdrž klasického laku až na 14 dní. Díky kompletnímu obalení nehtů lakem budou navíc vaše nehty zcela chráněné.

Luxusní ZenSpa pedikúra Jessica; 1500 Kč; 80 min;

Luxusní madicinální lázeňská pedikúra ZenSpa. Služba nabízí komplexní ošetření s analýzou nehtů, termální zábal, gomáž a masáž. Přijďte si knám odpočinout a ulevit svým nohám. Pedikúra Jessica je zakončena lakováním, které obsahuje 2 vrstvy výživného laku, 2 vrstvy barevného laku a 2 nadlaky, které prodlužují výdrž klasického laku až na 14 dní. Díky kompletnímu obalení nehtů lakem budou navíc vaše nehty zcela chráněné.

Phénom manikúra s 10 denním lakováním; 1500 Kč; 80 min;

Luxusní manikúra Jessica s rychleschnoucími laky Phénom je to pravé pro všechny, kteří milují klasické laky a komfort rychlého zaschnutí. Phénom je jediným systémem rychleschnoucích laků na trhu, který kromě dlouhé výdrže nabízí také individuální výživu podle vašeho typu nehtu. Procedura obsahuje komplexní ošetření s analýzou nehtů díky které určíme přesně potřeby vašich nehtů, termálním zábalem s přírodními oleji a krémy Jessica pro lepší účinek výživných látek, masáží, úpravou nehtů a kůžičky po lázni. Manikúra je zakončena lakováním podkladovým lakem podle vašeho typu nehtu, 2 vrstvami barevného laku Phénom Vivid Colour a vrstvou nadlaku Phénom Finale Shine. Díky spojení těchto dvou vrstev laky Phénom zasychají kompletně během chvilky a vytváří nádherný gelový efekt. Laky Phénom lze odlakovat klasickým odlakovačem Jessica.

  

GELeration gellak s manikúrou Jessica; 1500 Kč; 80 min;

Díky spojení ošetřující manikúry Jessica a šetrných gellaků GELeration budete mít krásné a dokonale upravené ruce i 3 týdny. Bez obav o vaše přírodní nehty. Systém gellaků GELeration totiž zahrnuje kromě barevného lakování luxusní manikúru s analýzou nehtů díky které určíme přesně potřeby vašich nehtů, termálním zábalem s přírodními oleji a krémy Jessica pro lepší účinek výživných látek, masáží, úpravou nehtů a kůžičky po lázni. Díky speciálnímu postupu a jedinečné technologii Jessica můžeme hned po takto výživné manikúře lakovat nehty gellaky, které se vytvrdí pod LED lampami aniž bychom narušili jejich výdrž.

  

Gentlemens Club manikúra pro muže; 1500 Kč; 80 min;     

Gentlemens club je unikátní systém pánské manikúry, kterou Jessica vytvořila speciálně pro potřeby mužů. Pánská manikúra se věnuje především zjemnění rukou a to díky speciálnímu peelingu s mořskými řasami Jessica. Součástí ošetření je také masáž s krémy s přírodními oleji a samozřejmě upravení kůžičky a tvaru a délky nehtů po lázni. Manikúra je zakončena nanesením regeneračního kondicionéru na nehty pro podporu jejich správného růstu.

  

 

Salon: Royal Jessica s.r.o.
Vinohradská 44 - Praha 2 - 120 00.
Salon objednávky: +420 608 814 861
Po-Pá 8:00 - 21:00
Sobota 9:00-15:00
Neděla po domluvě na tel.čísle +420 608 814 861
E-mail: info@krasnenehty.cz

Krásné Nehty s.r.o.
Školení a kurzy
Vinohradská 44 - Praha 2 - 120 00.
Po - Pá 9:00 - 17:30 hod.
Expedice e-shop objednávky: +420 777 216 621
Po - Pá 9:00 - 17:00
Kontakt: +420 608 814 861
E-mail: info@krasnenehty.cz
   

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?

Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.