Hledáte práci? Dokážeme vám pomoci.

Naše společnost je na trhu mnoho let. Stali jsme se klíčovými dodaveteli do mnoha společností. Tyto společnosti jsou obchody, školící centra, webové portály a především kosmetické salóny, kadeřnictví, nehtová studia. Spolupracujeme s několika tisíci klientů. 

Naši zákazníci dostávají kompletní servis od A do Z. Hýčkáme si vás. 

Klíčem k úspěchu je individuální přístup ke klientovi - k Vám. Vzdělání je náš potenciál, který vám pravidelně přinášíme. Mnoho klientů si již zvyklo na každoroční semináře Jessica. Tato setkání  prohlubují zkušenosti a upevňují vaše vědomosti. Zůstáváte na vrcholu informací. Víte, jaké jsou trendy. Jste schopni aktuálně nabízet nail art trendy atd. Je to nezbytnost proto, aby jste byli úspěšní, měli mnoho spokojených klientů, kteří vás budou doporučovat. Je velmi krátkozraké sama sobě tvrdit, to přece znám, já to vím, to nepotřebuji. V dnešní uspěchané době je třeba se na chvilku zastavit a rozhlédnout se kolem sebe, zamyslet se. Snažte se být o krok dál před vaší konkurencí.

Být dobrá manikérka, kosmetička, to je dlouhá cesta a je pouze ve vašich rukou. Takto nabízíme pomocnou ruku všem, kdo mají zájem.

 

Jste vyškolená manikérka-pedikérka?   x    Zopakujeme si společně základy, vaše zkušenosti. Zaškolíme  vás s JESSICA systémem.

Pracujete s JESSICA?   x   Každoročně opakujeme semináře, probíráme nové trendy.

Pracujete a potřebujete poradit (např. jaký zvolit podkladový lak klientce)?   x   Proto je zde Nonstop linka, kde vám ihned odpovíme.

Kolik to stojí?   x    Tento servis je zdarma pro všechny naše klienty.

 

Závěr tohoto info blogu, bychom vám rádi nabídli možnost nabídky práce v kosmetických - manikérních salónech. Mnoho majitelů stále hledá kvalitní manikérky do svých i velmi prestižních salónů. Nečekejte a chyťte v čas svou příležitost.    

 

 

 

 

 

 
Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
Salon: Royal Jessica s.r.o.
Vinohradská 44 - Praha 2 - 120 00.
Salon objednávky: +420 608 814 861
Po-Pá 8:00 - 21:00
Sobota 9:00-15:00
Neděla po domluvě na tel.čísle +420 608 814 861
E-mail: info@krasnenehty.cz

Krásné Nehty s.r.o.
Školení a kurzy
Vinohradská 44 - Praha 2 - 120 00.
Po - Pá 9:00 - 17:30 hod.
Expedice e-shop objednávky: +420 777 216 621
Po - Pá 9:00 - 17:00
Kontakt: +420 608 814 861
E-mail: info@krasnenehty.cz
   

Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.